Pazartesi , 30 Kasım 2015
YENİ
Joygame Oyunları
Joygame Oyunları Online MMO - Wolfteam, Cengiz Han, Mstar

Joygame Oyunları

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)

Joygame‘de herşey o kadar kolay o kadar basit ki, size kalan sadece multiplayer online oyunların tadını çıkarmak. Client ve Web Tabanlı Online Oyunlar merkezi olan Joygame’e giriyorsunuz, kolayca üye oluyorsunuz hepsi bu kadar. Gerisi dolu dolu eğlence. Gelin, Joygame oyun portalında neler var bakalım.

Joygame MMO Online Oyunları

Web tabanlı oyunlarda; Battlestar Galactica, Game of Thrones, FantasyRama, Drakensang, Ice Age Online, Pirate Storm, Seafight, Dark Orbit, Deepolis, OkeyTürk, War of Titans, Farmerama, Arenas of Glory, Skyrama gibi en iyi web tabanlı MMO oyunlar Joygame’de!

İndirilebilir client tabanlı daha büyük online oyun dünyalarında mı yaşamak istiyorsunuz? Sadece bir “tık”la en iyi client tabanlı MMO oyunları bilgisayarınızda. MMOFPS olan WolfteamAction ZombiRockAction RakionKehanetCengiz Han 2Dance MStarS2 Son Silah’ın yanı sıra  Battle of the Immortals, Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu World of Battles, Yarış Oyunu Need for Speed World gibi yepyeni online oyunlar da artık Joygame’de!

Joygame MMO online oyun portalındaki her oyun kendi özel sayfaları da dahil olmak üzere Türkçedir. Artık oyun içinde bir problemle karşılaştığınızda derdinizi anlatmak için başka bir dilde konuşmanıza gerek yok, çünkü tüm oyun içi görevli kadromuz kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz gençlerden kurulu. Siz hala İngilizce sormak istiyorsanız o başka!

Eğlence devam ediyor. Oyuna ara mı verdiniz, bir yere kaçmak yok çünkü biz eğlenceye ara vermiyoruz. Online Oyunlar forumları Joygame web sitesinde sizi bekliyor. İster herhangi bir konu hakkında başlık açın, başlayın en begendiginiz MMORPG oyunları hakkında döktürmeye, ister oyun forumlarına girin, paylaşın maceralarınızı. Çok komik bir video mu buldunuz hiç durmayın hemen yükleyin Joygame’e, güzel bir resim mi var elinizde, gösterin herkese. Oyun forumları sizlerin en kolay şekilde oyunlar hakkında yorum yapması, yorumlar alması, tartışabilmesi için tasarlandı.

Günlük mü tutmak istiyorsunuz, kendinize ait bir blog sayfanız yok mu, o zaman hemen Joygame oyun portalında kendinize ait sayfanızı açın, tüm duygularınızı yüzbinlerce oyuncu ile paylaşın. MMO online oyunlar oynarken yeni arkadaşlıklar kurun, listenize birbirinizi ekleyin, sohbet odalarında topluca oyunlar hakkında konuşun sohbet edin ya da Joygame’in kendi Messenger’ında özel olarak konuşun.

Ve sakın unutmayın, Joygame dinamik bir online oyun sitesi, yani biz yerimizde durmayı hiç mi hiç düşünmüyoruz, sürekli nasıl kendimizi geliştiririz, sizi nasıl daha çok eğlendiririz onun derdindeyiz. Tek derdimiz bu. Tek hayalimiz de bu.

Joygame Oyunları, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

Bir Yorum Yaz