Pazar , 29 Kasım 2015
YENİ
ininal Kart

ininal Kart

İninal Kart - İnternette İndirimli Alışveriş Kartı

Ön ödemeli alışveriş kartı olan ininal kart özellikle online oyun kredisi almak için kullanılacak ve internet üzerinden yapılcak diğer her türlü alışverişte kullanılacak ayrıca dünyanın her yerinde güvenli kredi kartı olarak kullanılabilecek çığır açan bir yeniliktir.

ininal Kart nereden alınır?

ininal Kart‘ın bağlı olduğu bir banka hesabı yoktur. ininal Kart’a sahip olmak için herhangi bir sözleşmeye bağlı olmadan, sadece kart satış noktalarına gidip, seçtiğiniz tutarda yükleme yapabilir ve form doldurmadan, imza atmadan ininal Kart‘ınızı satin alabilirsiniz.

ininal Kart‘a klasik kredi kartı başvuru süreçlerini yaşamadan, kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Özellikle oyunlara özel ön ödemeli oyun kartlarının satışı “onlineoyunkartlari.com ve oyunmoney.com sitelerimizden” sanal kart olarak veya isterseniz debit kart olarak adresinize teslim edilecektir. Bunun dışında ininal Kart’ları büyük marketlerden ve PTT’lerden alarak anında yükleme yaptırabilirsiniz.

Bu kartın önemli bir özelliğini de hatırlatmak istiyoruz; ön ödemeli ininal Kart‘ı satın aldıktan sonra, yüksek limitli kart kullanma korkusu olmadan, kişisel bilgilerinizi vermeden, internette ve MasterCard noktalarında güvenle kullanabilirsiniz. Bu güvenilir sistem sayesinde internette ödeme yapmaya korktuğunuz site kalmayacak. 

ininal Kart’ın avantajları nelerdir?

Avantajlar bitmek bilmiyor! Eşinize, yakın arkadaşınıza, sevgilinize, çocuğunuza hediye mi alamadınız? ininal Kart alınabilecek en muhteşem hediye olabilir! Sevdikleriniz ellerinde dünyanın her yerinde kullanabilecekleri kredi kartlarıyla gönüllerince alışveriş yapabilirler. Gift kartlar bu kartın yanında yetersiz kalacak!

ininal-kart-firsatlariininal Kart‘ın özel anlaşmalı olduğu iş yerlerinden ve e-ticaret sitelerinden, özel indirimler alabilirsiniz. Sitenin sağladığı mevcut indirimlerin yani sıra, % 50′ ye varan ekstra indirimler kazanabilirsiniz. ininal.com’da yer alan ininal Program Ortağı, indirim oranına ilişkin bilgiler, değisiklik arz edebilir, güncel verileri öğrenebilmek için 0212 331 70 67’den ininal ile irtibata geçebilirsiniz.

Öyle ki küçük çocuğunuza dahi iç ferahlığı ile bir MasterCard hediye edebilirsiniz. Limitini kendiniz belirlediğiniz ininal Kart ile çocuğunuza istediğiniz zaman istediğiniz kadar harçlık aktarabilirsiniz. Çocuğunuz dünyanın diğer ucunda tatilde bile olsa.. Evet, ininal Kart ile bu gibi durumlarda uluslararası havale ücreti de olmayacak.

ininal Kartın ücreti nedir?

Kart satış ücreti 5 TL’dir. ininal Kart’ın diğer kredi kartları gibi yıllık hizmet bedeli bulunmamaktadır. Kartınızı aldıktan sonra web sitesinden aktif etmeniz gerekmektedir. ininal Kartınız’in kullanımın’da aylık 1TL kullanim ücreti bakiyeniz’den düşülür. Kartınızda bakiye olmaması durumunda herhangi bir bakiye düşüşü gerçekleşmez.

ininal Kartın kredi kartı kullanmayanlara avantajı nedir?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde, kredi Kartınızın olmaması sorun teşkil etmez. Örneğin; internetten 25TL’ye satın almak istediğiniz bir ürün varsa, ininal Kart’iniza 25 TL yükleyip, alişverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

“ininal Kart gerçek bir kart mı?”
ininal, sadece internet üzerinden işlem yapabileceginiz sanal bir kart değil gerçek bir karttir. Dolayısı ile bu kartı, internetten alişveriş dışında, marketlerde, restaurantlarda, alişveriş merkezlerinde, kısaca “MasterCard” logosunu gördüğünüz tüm noktalarda bir kredi ya da banka kartı gibi kullanabilirsiniz.

“ininal Card’a tekrar para yükleyebilirmiyim”Web sitesinde yer alan güncel kart satış ve yükleme noktalarından seçeçeğiniz tutarlarda kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Çok yakında web sitemizden başka kartlar ve mobil ödeme yöntemleri ile de yükleme yapma olanakları da sağlanacaktır.

“ininal Kart kayıp ve çalıntı durumlarında ne yapmam gerekiyor?”Kartınızın kaybolması ya da çalınması durumunda, kartın satın alma ve son yükleme fişleri’ni ibraz ederek, yeni kart ücreti (5 TL ) bakiye’den düşülüp,yeni Kartınıza yükleme yapılacaktır. Bu nedenle satın alma fişinizi saklamanızı öneriyoruz.

Ön ödemeli “ininal Kart” sayesinde bankacılık sistemi dışında kalan ve kredi kartlarını internet üzerinde kullanmak konusunda duyarlı olan kullanıcılara internetten alışveriş yapma imkanı sunan bir ön ödemeli kart.

MasterCard, Provus ve ING Bank iş birliği ile hayata geçirilen “ininal” ön ödemeli kart özelliği dışında indirimli alışveriş imkanı da sunuyor. Danışma kurulunda ise Türkiye’nin internet ekosistemindeki pek çok önemli isim yer alıyor.

PTT ve Samsung mağazalarında 25 TL ile 300 TL arasında yükleme yapılabilen karta aylık 1 TL tutma ücreti ödenerek 5 TL karşılığında sahip olunabiliyor.

Webrazzi

Home Forums

3 yorum

  1. Kart guzl hemde kotu

Bir Yorum Yaz