Çarşamba , 25 Kasım 2015
YENİ
ininal Kart nedir? ininal Kart nereden alınır?
ininal Kart nedir? nerden alınır?

ininal Kart nedir? ininal Kart nereden alınır?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (12 votes cast)

Ön ödemeli alışveriş kartı olan ininal kart özellikle online oyun kredisi almak için kullanılacak ve internet üzerinden yapılcak diğer her türlü alışverişte kullanılacak ayrıca dünyanın her yerinde güvenli kredi kartı olarak kullanılabilecek çığır açan bir yeniliktir.

İninal Kart - İnternette İndirimli Alışveriş Kartı

İninal Kart – İnternette İndirimli Alışveriş Kartı

ininal Kart satın alınıp aktive edildikten sonra, MasterCard logosu gördüğünüz her işletmede ve tüm internet sitelerinde, online oyun kredisi satın alınan oyunlarda, güvenli ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz. ininal Kart’ın günümüzün popüler online oyunları için çıkaracağı her oyuna özel indirimli kartları ile birlikte sürpriz bonuslar da sizi bekliyor olacak. Ayrıca 4000’in üzerinde ininal Kart ile anlaşmalı iş yerlerinde size özel indirimler kazanabilir, dünyanın her yerinde güvenli ve pratik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

ininal Kart nerden alınır?

ininal Kart‘a klasik kredi kartı başvuru süreçlerini yaşamadan, kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? Özellikle oyunlara özel ön ödemeli oyun kartlarının satışı “web sitemizden” sanal kart olarak veya isterseniz debit kart olarak adresinize teslim edilecektir. Bunun dışında ininal Kart’ları büyük marketlerden ve PTT’lerden alarak anında yükleme yaptırabilirsiniz.

Bu kartın önemli bir özelliğini de hatırlatmak istiyoruz; ön ödemeli ininal Kart‘ı satın aldıktan sonra, yüksek limitli kart kullanma korkusu olmadan, kişisel bilgilerinizi vermeden, internette ve MasterCard noktalarında güvenle kullanabilirsiniz. Bu güvenilir sistem sayesinde internette ödeme yapmaya korktuğunuz site kalmayacak.

ininal Kart’ın avantajları nelerdir?

Avantajlar bitmek bilmiyor! Eşinize, yakın arkadaşınıza, sevgilinize, çocuğunuza hediye mi alamadınız? ininal Kart alınabilecek en muhteşem hediye olabilir! Sevdikleriniz ellerinde dünyanın her yerinde kullanabilecekleri kredi kartlarıyla gönüllerince alışveriş yapabilirler. Gift kartlar bu kartın yanında yetersiz kalacak!

ininal-kart-firsatlariLimitini kendiniz belirlediğiniz bu kart ile istediğiniz yerde istediğiniz kadar kullanıp indirimlerden faydalanabilirsiniz. 25, 50, 75, 100, 150, 200, 250, 300 TL seçenekleriyle bakiye yükleyebileceğiniz ininal Kart ile sınırsız avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Öyle ki küçük çocuğunuza dahi iç ferahlığı ile bir MasterCard hediye edebilirsiniz. Limitini kendiniz belirlediğiniz ininal Kart ile çocuğunuza istediğiniz zaman istediğiniz kadar harçlık aktarabilirsiniz. Çocuğunuz dünyanın diğer ucunda tatilde bile olsa.. Evet, ininal Kart ile bu gibi durumlarda uluslararası havale ücreti de olmayacak.

ininal Kart nedir? ininal Kart nereden alınır?, 8.3 out of 10 based on 12 ratings

Bir Yorum Yaz