Dünyanın En Popüler MMORPG Oyunları Top 10

Dünyaynın en popüler mmorpg oyunları
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)

Dünyanın En Popüler MMORPG Oyunları Top 10 listesini yabancı oyun sitelerindeki oylamalar ile derledim. Kesinlikle kendi zevkime göre değildir. Oyuncu sayısı ve oyunların aldığı oylar ile oluşmuş global bir listedir. Ama unutmamalı en iyi mmorpg oyun senin en sevdiğin oyundur.

En Çok Oylanan Popüler MMORPG Oyunlar Listesi:

1- WORLD OF WARCRAFT
World of Warcraft hepimizin bildiği gibi en popüler mmorpg oyunlar listesinin hep başlarında olmuştur. Yıllardır WoW oynayan, oyanamaya devam eden, karakterleri ile bağdaşmış, yüksek seviyelere gelmiş ve “WoW’u asla bırakmam” diyen insanlar var. Guiltler, savaşlar, taktikler hepsi bir klasik olan WoW’da mmorpg oyuncularını cezbetmeye devam edecek gibi. Düşük sistemlerde çalışabilmesi de ayrı bir avantaj.
Dünyanın en popüler mmorpg oyunları no 1
2- Entropia Universe
Mükemmel 3D Cryengine 2 grafikleri, nefes kesen senaryosu, dünyanın her yerinden online oyuncular.. Entropia evreni sabit bir hızla büyüyor diyebiliriz. Oyunun ödeme ekonomisine göz atarsak gerçek bir dünya gibi. Kendinizi Entropia Universe dünyasında gerçek bir mücadele içinde hissetmemeniz mümkün değil. Birçok meslek, modifiye edilebilir silahlar, madencilik, avcılık.. Oyunda o kadar çok ayrıntı var ki tarif etmesi biraz zor gibi.
Dünyanın em popüler mmorpgsi no 2
3- RUNESCAPE
RuneScape MMORPG‘de bilindiği üzere eski bir online oyundur. 2001 yılında oyun severlerin hizmetindeydi. 2003 yılında RuneScape 2 oyunu da çıktı. Bu eski oyunun yıllardır müdavimi olan arkadaşlar var. Tabiki grafikler ve ayrıntılar eskidiği için oyun bügünün teknolojisine göre biraz yetersiz. Yinede onbinlerce kişi hala online oynuyor.
Runescape dünyanın en iyi mmorpg oyunları listesi 3
4- Dream Of Mirror Online
Dream of Miror veya Domo online eski Çin Mitolojisi konulu bir 3D gantazi oyunu. Domo daha çok arkadaşlık ilişkilerine dayalı interaktif bir mmorpg. Arkadaşlar ile toplu oyun oynamayı sevenler için bir oyun diyebiliriz. Grafikler için sevimli demek yanlış olmaz, anime severler için çok güzel bir online oyun.
Dream of miror domo mmorpg oyunu
5- Lineage II
Lineage II bağımlılık yapan bir oyun. Rekabeti sevenler için iyi bir PvP ve heyecan verici PvE bir oyun. Zorlu bir doğada sıkı bir oyun oynanamayı ve zorlanmayı sevenler için ideal. Fakat kolay oyunları sevenlere ve sık sık öldürülmekten hoşlanmayan online oyunculara tavsiye edemeyebilirim.
Lineage 2 dünyanın en iyi mmorpg oyunlar listesi
6- Final Fantasy XI
Yıllar geçmesine rağmen halen daha dünyanın en popüler mmorpg oyunları arasında FFXI yerini korumaya devam ediyor. İlginç, akılda kalan ve devam eden hikayeleri, gerçekçi etkileyici grafikleri ile bu efsane yaşamaya devam ediyor. Savaş sistemi WoW!a göre biraz yavaş fakat bu size düşünme ve tepki verme olanağı sağlıyor. Bu da örneğin WoW’daki gibi birçok harcanmış büyünün önüne geçiyor. Tercih meselesi.
Final fantasy XI en popüler mmo oyunlar
7- Guild Wars
Guild Wars da eski bir online oyun fakat Guild Wars 2 oyunuda 2011 yılında piyasaya çıktı. Guild Wars eski olmasına rağmen halen daha ciddi oyuncular tarafından tutulan bir oyun. Dengeli ve iyi düşünülmüş. Oyunun oynanışı gayet güzel, yaratıklar gerçekçi. Abartılı ve çizgi film karakterlerine benzemiyor. Bu iyi grafiklere rağmen abartılı bir ekran kartı gerektirmiyor. Akıl çelen PvP seneçenekleri mevcut.
Guild Wars dünyanın en popüler mmo ounları listesi
8- MapleStory
Maplestory ilginç bir mmorpg. Oynayan arkadaş tanımıyorum açıkçası fakat dünyada ve Türkiyede yer edinmiş. MapleStory çizgi tarzda hoş grafikleri olan eğlenceli bir 2D MMORPG oyunu. Kesinlikle piyasadaki en popüler free to play oyunlardan ve çok geniş bir oyuncu kitlesi var. Sürekli güncel tutulması ve çok sayıda özellik içermesi de MapleStory‘i çekici kılıyor. Bu ilginç oyunu dünyanın en popüler mmorpg oyunları arasında tutuyor.
Maplestory anime tarzda en iyi mmorpg oyun
9- Aion: The Tower of Eternity
2008′de çıkan MMORPG oyunu olan Aion’da şeytan kapısı açılır ve her iki dünyanında intikam peşinde koştuğu Abyss ejderhası uyanır. Böylelikle artık dünyanın kurtuluşu için ilk adımlar atılmaya başlanmıştır. En iyi MMORPG oyunları arasında gösterilen oyunda melekler, iblisler, ejderhalar arasındaki savaşa tanık olacağız. Dünyanın en popüler mmorpg oyunları listesinde 9. sırada..
Aion: The Tower of Eternity dünyanın en çok oynanan  mmoları 
10- League Of Legends
League of Legends’in aylık oyuncu sayısı yaklaşık olarak 32 milyon. Her gün aktif bir şekilde LoL oynayan tam 12 milyon oyuncu bulunuyor. League of Legends’in toplamda oynanma saati ise 1.3 milyarın üzerinde. Tam 145 farklı ülkeden oyuncusu bulunan League of Legends’in oyuncu sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. League of Legends ücretsiz bir RPG strateji MOBAoyunudur. Oyuncular Summoner rolünü üstlenerek, her savaşta kendisi için savaşacak bir şampiyon seçer ve onunla savaşa girerler. Bu nedenle dünyanın en popüler mmorpg oyunları arasında olması tabiki kaçınılmaz.
League Of Legends 
En popüler mmorpg oyunlar
Dünyanın En Popüler MMORPG Oyunları Top 10, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Related Posts

League of Angels İnceleme

League of Angels İnceleme

WildStar Online Beta İncelemesi

WildStar Online Beta İncelemesi

Yeni MMORPG: Kara Taht

Yeni MMORPG: Kara Taht

Truva Online

Truva Onlie MMORPG İnceleme

Bir Yorum Yaz